Doména COM

Doména COM

Nacházíte se: Home / Doména COM

Přihlášení zákazníka / partnera       

Doména COM

Doména s koncovkou COM je hojně používána pro webové stránky, které mají nadnárodní charakter, tedy ty, jejichž obsah není vázán na určitou oblast, zemi nebo region. Doména COM znamená "komerční" (anglicky "commercial") a byla původně určena pro komerční účely - hlavně pro firmy. Doménu COM si v současnosti může registrovat kdokoliv, tedy i soukromá osoba, nikoliv pouze firma. Dnes je doména COM nejvíce registrovanou doménou vůbec a její registraci nabízí drtivá většina registrátorů z celého světa. Cena domény COM se pohybuje mezi 200 - 300 korunami ročně, je tedy jednou z nejlevnějších domén na internetu vůbec. Doména COM je také jednou z nejstarších top level domén. Doména COM může být registrována na 1 až 10 let dopředu. Poplatek za registraci domény COM je nevratný, je tedy vhodné doménu COM registrovat pouze na jeden rok dopředu a každý rok registraci obnovovat.

Doména COM se řadí mezi skupinu takzvaných generických domén. Kromě domény COM lze mezi generické domény řadit například domény s koncovkou NET, ORG, INFO a BIZ. Takové top level domény nejsou vázány k žádnému státu. V současnosti nejsou žádná závazná pravidla pro použití COM domény a kdokoliv si tyto domény může zaregistrovat.

Registrace domény COM je velice jednoduchá a nezabere více než 5 minut. Doménu s koncovkou COM si můžete registrovat i u nás ZDE nebo kliknutím na níže uvedené tlačítko.

Registrovat doménu COM

Nástroje
Podpora
nahoru dolu

  info@webhosting.fm
  Tel.: 228 227 014

QR kód - WebHosting.FM
QR kod - WebHosting.FM
Ověření domény Objednat